Staff

Comida-de-equipo_1

Antolatzailea 
Begihandi

Zuzendaritza eta lanen aukeraketa
Jokin Aspuru

Aholkulariak 
Alejandro Castellote, Christian Caujolle, Frank Kalero

Koordinazio orokorra 
Lucía Janto

Produkzioa 
Idoia Setien

Komunikazioa eta edukiak
Joana E. Sendra

Produkzio taldea 
Jone Zubiaga, Nerea Falagan, Saray Pérez, Kauldi Iriondo, Hodei Lavega, Nerea Gezuraga, Adirane Azkuenaga

Runner
Hugo Blanc

Bideoa 
Aitor Gisasola, Raul Fdez. de Pinedo

Argazkiak
Juan Gómez

Arkitektura
Xabier Goikoetxea

Teknikaria
Irkus Uranga

Aretoetarako muntaia
Iñaki Escala

Herri-partaidetza
Gorka Garate, Eukene Olague 

Soinu-banda
Luis Berasategi

Sukaldariak 
Antton Alcocer, Xabi Legina. Txoko Bidebitarte

Diseinua 
Lo Siento Studio

Imprimaketa eta produkzio grafikoa 
Estudios Durero

Muntaia 
KG Montajes

Laborategia 
Zear

Birziklapena 
Liburki

Webaren programazioa 
exts.net

Testuak
Jokin Aspuru

Itzulpenak 
Dave Passingham (english), … Eta Kitto Euskara Elkartea (euskara)

Inprimategia 
Artes Gráficas Palermo

 

GURE ESKER ONAK

Ferrnin Abella; Sorkunde Aiarza; Oskar Alegría; Mónica Allende; Guillermo Almagia; Urtzi Altube; Lobo Altuna; María Anchía; Peru Arreal; Tasio Aspuru; Gonzalo Azumendi; Diego Bagnera; Urko Balziskueta; Maddi Barrenetxea; Peter Bas; Joselu Blanco; Adelaida Beraza; Ana Bolívar; Jone Bretos; Clément Briend; Sergio Caro; Alejandro Castellote; Christian Caujolle; Jon Cazenave; Cristina Cendoya; Gabriela Cendoya; Shen Chao-Liang; Luis Cobelo; Silvia Colmenero; Auria Diharce; Gerardo Elorriaga; Cristina Espiñeira; Ana Galán; Francesco Giusti; Alicia Glera; Xabier Goikoetxea; Sacha Goldberger; Juan Gómez; Michael Itkoff; Koldo Iturbe; Maite Jiménez; Pablo Juliá; Frank Kalero; Mikiko Kikuta; Igor Landaluze; Marga Lorente; Enrique Mardaras; Gorka Martínez; Inguma Martínez; Iñigo Martínez; Edgar Mestre; Cristina de Middel; Juan Millás; Gerard Miró; Txaro Mogrovejo; Mercedes Montalbán; Iban Muga; Yuki Naito; Alban Lécuyer; María del Mar López Gil; Reinaldo Loureiro; Oihana Oh; Marta Olano; Tomás Oliva; Aitor Ortiz; Vicente Paredes; Cristina Pérez; Andrés Reymondes; Jacqueline Roberts; Guille Royo; Sara Ruesgas; Ziortza San Pedro; Ander Soriano; Manit Sriwanichpoom; Javier Tes; Javier Tolentino; losune Uriarte; Jon Uriarte; Annet van der Voort; Jorge Yeregui; Iñigo Zuazo; Fammilia; Ivorypress; Kuadrilla GETXOPHOTO; Mentalgassi; Noiz; Algortako Azoka; Alkartetxe; Ambigú; Baobab Tetería; Bar Marzana; Baster; Baster Taberna; Bihotz Café; Burdinola; Café Okapi; La Camelia; Dando la Brasa; Etxetxu Berria; Galipó; Jolas Aurre; Maggie’s Farm; Patxeko Etxea Bi; La Plaza; Peso Neto; Satistegi; Sustrai; TxominTaberna; Zabala Ikastetxea eta argazkilari guztiei.